خانه / اساتید و بزرگان / توصیه حاج محمد اسماعیل دولابی
میرزا اسماعیل دولابی

توصیه حاج محمد اسماعیل دولابی

توصیه حاج محمد اسماعیل دولابی

برای شما در یکی دیگر از مطالب سایت امام زمان عج توصیه حاج محمد اسماعیل دولابی را برای شما قرار دادیم که در آن مرحوم دولابی می فرمایند که باید از خود شروع کنیم و رفتار و الگو های خود را درست انتخاب کنیم و تا بتوانیم امام زمان خود را بشناسیم برای دیدن متن کامل این توصیه از مرحوم اسماعیل دولابی نیز در ادامه همراه ما باشید امیدواریم که اینگونه مطالب نیز برای افراد مختلف نیز مفید باشد و برای بیشتر شدن این مطلب نیز ما نیاز به یاری شما داریم تا افراد بیشتری بتوانند از این گونه مطالب نیز استفاده کنند و شما با اشتراک این مطلب این کمک را نیز می توانید به کنید. شما را دعوت می کنم در ادامه همراه ما باشید.

حاج محمد اسماعیل دولابی می فرمایند:

ان شاءالله حواس ها جمع باشد که هر کسی وظیفه خودش را رفتار کند و شکر خدا را کند، آن وقت خدا کمک و یاری می کند. برای شناسایی امام زمان (عج) ان شاءالله از خانه ات شروع کن. ، از توی خانه تان، از همسرتان، از بچه هایتان بگیرید و قشنگ هایشان و زیباها را قدر بدانید و شاکر باشید، آن وقت خداوند چه می کند؟ خداوند، امام تو را به تو می شناساند. از همین خط است. از همین خط، امام خود را هم می شناسی.

امیدواریم که مطالب این چنین که برای شما تهیه می شود مورد رضایت شما نیز قرار بگیرد و شما یکی از مخاطبان اصلی سایت مذهبی امام زمان عج شوید. و با حمایت های شما سایت ما محتوا بهتر و با کیفیت ترین نیز می تواند در اختیار شما قرار دهد.

همچنین ببینید

بهترین نیت

بهترین نیت برای انجام کار های نیک

در این مطلب از سایت امام زمان عج تصمیم گرفتیم شما را با بهترین نیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *