خانه / دلنوشته / دل نوشته برای حضرت مهدی عج
دل نوشته برای حضرت مهدی عج

دل نوشته برای حضرت مهدی عج

دل نوشته برای حضرت مهدی عج

در یکی دیگر از مطالب سایت امام زمان عج دل نوشته برای حضرت مهدی عج را نیز مشاهده می کنید شما نیز می توانید دل نوشته برای حضرت مهدی عج بنویسید و اگر خواستید در سایت ما منتشر شود از طریق بخش دیدگاه نیز اعلام آمادگی کنید تا ما با شما تماس بگیریم و بعد از بررسی دلنوشته آن را در سایت برای همه بازدید کنندگان منتشر کنیم.

مولا جان،
بارها آمدی و نبودم
در تقلای این زندگی
نیازمند تو و بی تو بودم
بارها آمدی و نیامدم
بر دلم بارها نشستی و
بی تو بودن را گریستم
می دانم آمده ای …. بسیار نزدیک …. پشت پلک هایی که توان باز شدن به روی زیبایت را ندارد….. پشت درِ دلی که هنوز برای میزبای تو پاک نشده … می دانم آمـده ای … دعا کن من هم بیایم … به پیــــشواز تـــــو

🌹 مولایم !
دلم هر لحظه برای ورود تو لحظه شماری می کند و حنجره ام تو را فریاد می زند، تو که تجلی عشقی.
قنوتم را طولانی می کنم تا تو نیمه شبی برای آن دعا کنی. کوچه های غریب بی کسی را آب و جارو می کنم تا تو صبحی زود از آن کوچه عبور کنی.
هر روز چراغ دلم را با «جامعه الکبیره» روشن می کنم و سفره افطارم را با «آل یاسین»و «عهد» تزیین می کنم، برای ظهور تو هر روز پای درد «کمیل» می نشینم.
نمی دانم آخرین ایستگاه «توسل» چه هیجانی دارد که مرا با خود تا آن سوی فاصله ها می برد و صبح آدینه چه صفایی دارد، که صبح آسمانش پر از «ندبه» است.

🌹 مولایم …!
بی تو دفتر دلمان پر است از مشق های انتظار و من با دلم می خواهم آن روز که می آیی زیباترین مدال ایثار را تقدیم نگاه تو کنم.
«جمعه ها بی تو فقط این دل من می گرید از فراق تو همه کوی و مکان میگرید»

همچنین ببینید

دلنوشته امام زمان روز جمعه

دلنوشته امام زمان روز جمعه

در این مطلب از سایت امام زمان عج برای شما دلنوشته زیبا درباره امام زمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *