خانه / مناسبت ها / سخنرانی سيد حسن آقاميری درباره دختران چادری
سید حسن آقامیری

سخنرانی سيد حسن آقاميری درباره دختران چادری

سخنرانی سيد حسن آقاميری درباره دختران چادری

در این مطلب سایت امام زمان عج برای شما سخنرانی سيد حسن آقاميری درباره دختران چادری شاید در شبکه های اجتماعی سخنرانی های کوتاه زیادی از سید حسن آقامیری را دیده باشید. در این مطلب ما متن سخنرانی آقامیری را درباره دخترانی که حجاب خود را رعایت کرده اند و چادر می گذارند گذاشته ایم و چقدر زیبا این موضوع را بیان می کند که اگر شما نیز این کار کردید برای آنکه حجاب کامل ندارد نباید بد بخوای و همچنین یک روایت درباره فاطمه زهرا هم بیان می کند که توصیه می کنم تمام شما خانم های که حجاب را رعایت می کنند حتما بخوانند و این مطلب حتما برای تمام دوستان خود پیشنهاد کنید و به اشتراک بگذارید.

سيد حسن آقاميری :

چادر سرت کردی که به خانم فاطمه زهرا (س) نزدیک تر بشی. خانم فاطمه (س) روز های آخر عمرش دست گرفت به دعا سر نماز و گفت خدای قسمت میدم به بابام ، به علی ، به حسن به حسین به زینتبین به اشک هاشون به غصه هاشون خدایا گناه کاران امت بابام ببخش و راهی بهشتشون کن تا دل فاطمه خنک بشه.

یعنی تویی که چادر سرت کردی باید آرزوت باشه که تمام دخترا خوشبخت شن پای احدی به جهنم باز نشه باید حالت این باشه اگه چادر سرت کردی و گفتی خدای ما را میخوای ببری بهشت این مانتویی ها هم میخوای ببری بهشت این  چادر شما را به خدا نزدیک نمیکنه این شما را از خدا نیز دور میکنه. باید یه چادری سرت کنی که تو به خدا نزدیک کنه.

سيد حسن آقاميری می فرمایند : به گفته اسماء بنت عمیس حضرت زهرا سلام الله عليها در لحظات پایان عمر شریف خود دستان خود را به آسمان بلند کرده، می گوید: «اللّهُمَّ اِنّی اسألُکَ بِمُحَمَّدٍ المصطفی و شُوقه إلیَّ و بَبْعلی عَلیٍ المُرتَضی و حُزْنه عَلَیَّ، وَ بِالحَسَنِ المُجتَبی و بکائِه عَلَیَّ وَ بِالحُسَیْنِ الشَّهیدِ و کآبَتهِ عَلَیَّ و بَناتی الفاطِمیّات تحسّرهُنَّ عَلَیَّ، انَّکَ تَرحَمُ وَ تَغْفِرُ لِلعُصاةِ مِن اُمَّةِ مُحمّدٍ و تَدْخُلُهُم الجَنَّةَ، اِنَّکَ اَکْرَمُ المَسئولینَ وَ اَرْحَمُ الرّاحِمینَ؛» «خداوندا، تو را می خوانم به حق محمد مصطفی که اشتیاق دیدار او را دارم، و به حقّ شوهرم علی و اندوهی که بر من داد، و به حق حسن مجتبی و اشکی که بر من می ریزد، و به حق حسین شهید و افسردگی اش نسبت به من و به حق دختران فاطمی ام و حسرتی که بر من می خورند که گناهکاران امّت محمد را بیامرزی و در بهشت داخل کنی، همانا تو بهترین درخواست کنندگان و مهربان ترن مهربانان هستی».
يه چادري بايد سر كنيم كه ما رو به حضرت زهرا سلام الله عليها نزديك كنه
يه نمازي بخونيم كه ما رو به خدا نزديك كنه
تكبرمون رو از بين ببره
ما رو به انصاف بنشونه
نمازي كه عطرش سال ها بعد از لابه لاي نقل هاي تاريخي دوباره و دوباره منتشر بشه!
مثل عطر وجود امام موسي صدر …
كه مسلمون و مسيحي و… نميشناسه
هر كس دلش براي انسانيت شور ميزنه نامِ موسي صدر چشم هاش رو روشن ميكنه…

همچنین ببینید

ولادت حضرت ابوالفضل (ع)

شعر زیبا به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل (ع)

شعر زیبا به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل (ع) ضمن عرض تبریک ولادت حضرت حضرت ابوالفضل (ع) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *