خانه / حدیث / غیبت کردن از این افراد مشکلی ندارد
غیبت کردن

غیبت کردن از این افراد مشکلی ندارد

غیبت کردن از این افراد مشکلی ندارد

در یکی دیگر از مطالب سایت مذهبی امام زمان عج برای شما علاقه مند به مطالب مذهبی مطلبی درباره غیبت کردن از این افراد مشکلی ندارد را گردهم آوردیم. همه ما به خوبی می دانیم که غیبت کردن یکی از زشت ترین کار های است که انسان می تواند انجام دهد اما امروز به حدیثی از پیامبر (ص) برخوردم که در آن فرموندن که غیبت کردن درباره این افراد مشکلی ندارد شاید شما هم تعجب کرده باشید یعنی پشت سر چه افرادی غیبت کنیم مشکلی ندارد در ادامه همراه ما باشید تا با این حدیث پیامبر آشنا شویم. منبع این حدیث هم بحار الأنوار : ۷۵ / ۲۶۱ / ۶۴ منتخب میزان الحکمه : ۴۳۸ است. دوستان شما با اشتراک گذاری این مطلب در صفحات اجتماعی خود می توانید از سایت مذهبی امام زمان عج حمایت کنید و تا تولید محتوای بیشتر داشته باشد.

رسولُ اللّه صلى‏ الله ‏علیه و ‏آله و سلّم :

أربَعهٌ لَیست غِیبَتُهُم غِیبَهً : الفاسِقُ المُعلِنُ بِفِسقِهِ ، والإمامُ الکَذّابُ إن أحسَنتَ لم یَشکُرْ وإن أسَأتَ لم یَغفِرْ ، والمُتَفَکِّهونَ بالاُمَّهاتِ ، والخارِجُ عنِ الجَماعهِ الطاعِنُ على اُمَّتِی الشاهِرُ علَیها بسَیفِهِ .

پیامبر خدا صلى‏ الله ‏علیه و ‏آله و سلّم :
چـهار کسند کـه غیبت کردن از آنها غـیبت نیست : فاسقى که فسق خودرا آشکارمى‏سازد ، پیشواى دروغگویى که اگر خوبى کنى ، سپاسگزارى نمى‏کند و اگر بدى کنى ، نمى‏بخشد ، کسانى که از سر خنده و شوخى فحش مادر مى‏دهند و کسى که از جماعت مسلمانان کناره گیرد و بر امّت من عیب گیرد و به روى آنها شمشیر کشد.

شما می توانید این مطلب را با دوستانی که علاقه مند به پست های مذهبی هستند به اشتراک بگذارید و با این کار از ما هم برای تولید محتوای بیشتر و با کیفت بالاتر کمک کنید. با تشکر از همراهی شما تا انتهای این مطلب.

همچنین ببینید

حدیث از امام رضا درباره واجب بودن روزه

حدیث درباره دلیل واجب بودن روزه در ماه رمضان

حدیث درباره دلیل واجب بودن روزه در ماه رمضان در این حدیث ویژه ماه مبارک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *